O firmie

Producent mobilnych, przenośnych i modułowych pracowni medycznych

Przenośne, modułowe pracownie medyczne, wyposażone w najnowocześniejsze narzędzia diagnostyczne.
Przedstawiamy kompletne rozwiązania do mobilnej diagnostyki obrazowej.

O Nas

Rozwijamy mobilne technologie diagnostyczne

Diagnostyka obrazowa jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się gałęzi medycyny, a zapotrzebowanie na nią nieustannie wzrasta. Nasza oferta to doskonała alternatywa lub uzupełnienie pracowni stacjonarnych. Jako producent mobilnych i przenośnych jednostek medycznych oraz budynków modułowych, JMP Medical wspiera świadczeniodawców na całym świecie w osiągnięciu pełnego potencjału. Nie tylko podążamy za trendami, ale również sami je wyznaczamy. Nasze Centrum Badawczo – Rozwojowe o powierzchni 3500 m2, to wyjątkowa przestrzeń, która pozwala zaplanować rozwój i konkurencyjność poprzez wiedzę i jakość.
Dzięki naszym placówkom zlokalizowanym w Polsce oraz w Wielkiej Brytanii zapewniamy klientom pełne wsparcie na każdym etapie współpracy. Nasz profesjonalizm sprawił, że zyskaliśmy zaufanie naszych klientów zarówno w Polsce, jak i na arenie międzynarodowej. Dzięki zaletom proponowanych rozwiązań zwiększamy dostępność narzędzi diagnostyki obrazowej w ośrodkach medycznych o ograniczonych zasobach własnych, miejscach o zwiększonym zapotrzebowaniu, czy też w krajach rozwijających się. Dowodem międzynarodowego poziomu działania jest również certyfikat ISO 9001, który jest prawną i niematerialną wartością firmy.

Wizja

Zwiększenie dostępności narzędzi diagnostyki obrazowej

Naszą misją jest wspieranie podmiotów medycznych w rozwoju ich działalności. Pragniemy, aby każdy klient mógł dzięki nam kreować swoją rzeczywistość. Od wielu lat wsłuchujemy się w potrzeby i wymagania dynamicznie rozwijającego się rynku. Wytyczone przez nas standardy promują kulturę nieustannego doskonalenia się. Kreatywność w tworzeniu nowych rozwiązań, elastyczność w realizacji oczekiwań naszych klientów, a także uczciwość wobec nich i siebie nawzajem — to system wartości naszego zespołu.

Inwestycja w zdrowie to inwestycja w przyszłość

Oferujemy swój wkład w rozwój technologii mobilnych oraz zwiększanie dostępności narzędzi diagnostycznych.

Specjalizacja

Dlaczego JMP Medical?

Wybierając rozwiązania JMP Medical zyskujesz wysoką jakość produktu oraz gwarancję pełnego wsparcia technicznego i logistycznego.

Dostępność i czas reakcji

Zapewniamy kompleksowe wsparcie przed- i po-sprzedażowe dla naszych klientów.

Wyspecjalizowana kadra

Jesteśmy zespołem multidyscyplinarnych specjalistów, nieustannie poszerzających kompetencje.

Zarządzanie jakością pracy

Pracujemy zgodnie ze światowymi systemami zarządzania organizacją pracy i technologią produkcji.

Certyfikaty i normy

ISO 9001

Dowiedz się więcej o mobilnych pracowniach modułowych

Aby dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty rozwiązań w zakresie mobilnych i modułowych pracowni diagnostycznych, skontaktuj się z naszym zespołem obsług klienta.

Scroll to Top