Praca

W związku z dynamicznym rozwojem firmy i budową Centrum Badawczo-Rozwojowego w Ostrowie Wielkopolskim poszukujemy osób, które zasilą nasz zespół.
Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Kosztorysant / technolog budowlany

Zakres obowiązków:

  • analiza otrzymanej dokumentacji pod kątem sporządzania przedmiarów oraz kosztorysów
  • ustalanie i uzgadnianie danych technicznych, technologicznych, organizacyjnych
  • przygotowywanie przedmiarów, obmiarów na podstawie dokumentacji technicznej i projektów budowlanych
  • wykonywanie kosztorysów ofertowych
  • przygotowywanie zapytań ofertowych do dostawców i podwykonawców
  • analizowanie i porównywanie ofert przedstawianych przez podwykonawców i dostawców
  • aktywny udział w procesie negocjacji z potencjalnymi dostawcami
  • przygotowanie ofert przetargowych w zakresie budowy pracowni modułowych
  • kontakt z producentami, dostawcami materiałów
  • aktywna współpraca z kierownikami realizującymi inwestycje (zamówienia materiałów, rozliczenie budów)
  • kontrola dokumentacji technicznej
  • czuwanie nad prawidłową ilością stanów magazynowych.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • udział w międzynarodowych projektach
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju i zdobycia dodatkowych umiejętności
  • możliwość tworzenia oraz realizacji ciekawych projektów
  • pracę w zespole

Nasze wymagania:

  • student/absolwent studiów inżynierskich lub magisterskich z zakresu budownictwa
  • praktyczna umiejętność szacowania kosztów produkcji budowlanej
  • znajomość specyfiki procesu budowlanego,
  • umiejętność opracowywania przedmiarów, wycen, kosztorysów ofertowych i zamiennych,
  • znajomość programów: AutoCAD, Excel,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • umiejętność optymalizacji rozwiązań projektowych,
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B.