Nowe rozwiązanie JMP – jednostka zasilająca

Stabilne zasilanie ma kluczowe znaczenie dla prawidłowego działania i czasu pracy systemów obrazowania. Niestety, wbrew pozorom, skoki lub przerwy w zasilaniu są powszechne. Nieustannie wspierając partnerów biznesowych, firma JMP Medical wprowadziła na rynek nowe rozwiązanie.

Przedstawiony na zdjęciach mobilny JMP POWER UNIT umożliwia uniezależnienie pracy systemu obrazowania od wahań w lokalnej sieci energetycznej. JMP POWER UNIT jest również bardzo pomocny podczas wykonywania badań, szczególnie tych z kontrastem. Pojemność zainstalowanego zasilacza UPS gwarantuje wystarczający czas na dokończenie już rozpoczętego badania.

Jednostka zasilająca jest gotowa do pracy nawet w wymagających warunkach środowiskowych. Jest izolowana, wyciszona i wyposażona w klimatyzację.

To rozwiązanie gwarantuje niezawodność systemu obrazowania i komfort personelu!

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się nad wyjątkowymi wyzwaniami stojącymi przed strażakami podczas reagowania na sytuacje awaryjne w jednostce MRI? Wyobraź sobie – musisz działać szybko w środowisku o silnym polu magnetycznym, przenosząc sprzęt zawierający metalowe elementy. To nie jest łatwe zadanie!

W JMP Medical wyszliśmy z inicjatywą zorganizowania szkolenia dla strażaków z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim, dotyczącego bezpieczeństwa w pracowniach rezonansu magnetycznego. Podczas kursu dowiedzieli się o potencjalnych zagrożeniach związanych z pociskami i oparzeniami metalowymi przedmiotami w pomieszczeniu rezonansu magnetycznego, a także awarią sprzętu lub ingerencją w system MRI.

Udostępnij

Kontakt

contact@jmpmedical.com

Scroll to Top