JMP Medical dostarcza modułową pracownię rezonansu magnetycznego na Karaiby

Byliśmy naprawdę pod wrażeniem niesamowitych ludzi, których spotkaliśmy na pięknej wyspie położonej na Morzu Karaibskim – Saint Vincent i Grenadynach. Serdeczność i gościnność okazywane przez mieszkańców były wyjątkowe. Jaki był cel naszego pobytu? Ten wyspiarski kraj ciężko pracuje nad rozwojem swojego systemu opieki zdrowotnej, a my jesteśmy dumni, że możemy być jego częścią. Od podstaw pomagamy w zapewnieniu mieszkańcom nowoczesnego systemu obrazowania diagnostycznego dla poprawy ich zdrowia.

Już za kilka dni jednostka diagnostyczna wyprodukowana przez JMP Medical oficjalnie rozpocznie swoją działalność. Oprócz modułowego budynku MRI dostarczyliśmy również mobilny POWER UNIT, który zapewnia niezawodne i stabilne źródło zasilania. Ma to kluczowe znaczenie, zwłaszcza w miejscach o niestabilnej sieci elektrycznej. Nasi inżynierowie sami doświadczyli przerwy w dostawie prądu zaraz po przybyciu na miejsce, co podkreśla znaczenie tego rozwiązania w takich okolicznościach. Dzięki POWER UNIT wszystkie trwające badania mogą być bezpiecznie zakończone, nawet w wymagających warunkach.

Mieszkańcy wyspy nie będą już musieli podróżować za granicę, aby otrzymać odpowiednią opiekę medyczną i światowej klasy diagnostykę obrazową. Projekty takie jak ten przynoszą nam największą satysfakcję. Po raz kolejny nasze hasło „MOVE THE CARE CLOSER” potwierdza, że nie jest to nasze życzenie, ale rzeczywistość. Z radością obserwujemy postęp społeczno-gospodarczy w wielu krajach, a St. Vincent jest tego doskonałym przykładem. Inwestycje rządu w infrastrukturę opieki zdrowotnej doprowadziły do wdrożenia PIERWSZEGO MRI W KRAJU i jesteśmy dumni, że możemy być częścią tego historycznego osiągnięcia.

Chcielibyśmy przekazać nasze gratulacje premierowi Ralphowi Gonsalvesowi (na zdjęciu z naszym zespołem) i ministrowi zdrowia Hon. St. Clair Prince. Szczerze wierzymy, że ich wysiłki na rzecz lokalnej społeczności będą miały nieoceniony wkład w poprawę jakości życia i zdrowia.

Chcielibyśmy również wyrazić naszą wdzięczność dla firm Resonandina i GE HealthCare za ich wyjątkową współpracę, która doprowadziła do kolejnego sukcesu!

Udostępnij

Kontakt

contact@jmpmedical.com

Scroll to Top