Pracownie diagnostyki obrazowej

– tomograf komputerowy

– rentgen

– mammograf

– ultrasonograf

TWOJA MOBILNA PRACOWNIA – DOSTĘPNA W KAŻDEJ CHWILI, W KAŻDYM MIEJSCU

Dzięki instalacji aparatów diagnostycznych na samochodzie ciężarowym lub w naczepie umożliwiamy wykonywanie badań za pomocą jednego aparatu w wielu miejscach. Kompaktowe wykonanie i dopasowana konstrukcja skracają czas niezbędny do uruchomienia pracowni do minimum.

DOSTĘPNOŚĆ NA CAŁYM ŚWIECIE

Nasze mobilne pracownie diagnostyki obrazowej mogą być wyposażone w:

– tomograf komputerowy

– rentgen

– mammograf

– ultrasonograf

POTRZEBUJESZ TYLKO ENERGII ELEKTRYCZNEJ

Dostarczona pracownia jest w pełni wyposażona i gotowa do pracy, dzięki czemu może być szybko uruchomiona w każdym miejscu.

Zgodnie z hasłem ”plug &play” jedyne czego potrzebujesz to energia elektryczna. Badania możesz rozpocząć niezwłocznie po podłączeniu pracowni do zasilania. Opcjonalnie pracownia może być wyposażona w agregat prądotwórczy aby zapewnić możliwość wykonania badań nawet bez dostępu do energii elektrycznej z sieci.

    DOSTOSOWANA DO TWOICH POTRZEB

    Mobilne pracownie są konfigurowany zgodnie z Twoimi oczekiwaniami zarówno w zakresie parametrów technicznych jak i wizualnych. Konstrukcja umożliwia instalację aparatów do diagnostyki obrazowej takich jak tomograf komputerowy, rentgen, mammograf, ultrasonograf.

    Nasze mobile pracownie mogę być zbudowane na samochodzie ciężarowym jak również w naczepie, które mogą być rozbudowane w zależności od Twoich potrzeb.  Oferujemy wachlarz możliwych sposobów wykończenia jak również wyposażenie opcjonalne i dodatkowe funkcje. 

    DOPASOWANA, MOBILNA I GOTOWA DO PRACY

    Skip to content