+48 (62) 597 70 30

   kontakt@jmpmedical.pl

Praca

Poszukujemy Pracownika działu rozwoju / konstruktor

Wymagania:
· Wykształcenie wyższe techniczne
· Kreatywność, pomysłowość
· Znajomość programu Autocad, SolidWorks i rysunku technicznego
· Biegła znajomość języka angielskiego
· Prawo jazdy kat. B
· Znajomość pakietu Office
· Mile widziane doświadczenie na stanowiskach związanych z projektowaniem bądź konstruowaniem
· Mile widziana znajomość języka niemieckiego

Zakres obowiązków:

· modelowanie, rysowanie oraz projektowanie w oprogramowaniu typu CAD
· zmiany technologiczne i konstrukcyjne istniejących projektów
· opracowywanie dokumentacji technicznej
· nadzorowanie realizacji projektów

Firma oferuje:

· ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się firmie
· Udział w międzynarodowych projektach
· stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
· możliwość rozwoju i zdobycia dodatkowych umiejętności
· możliwość tworzenia oraz realizacji ciekawych projektów
· pracę w zespole