+48 (62) 597 70 30

   kontakt@jmpmedical.pl

Praca

Poszukujemy SERWISANTÓW APARATURY MEDYCZNEJ

Wymagania:
– wykształcenie techniczne wyższe (preferowane kierunki: inżynieria biomedyczna, elektronika)
– znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
– samodzielność w pracy (po okresie niezbędnego przeszkolenia)
– dyspozycyjność (delegacje na teren całego kraju i Unii Europejskiej)
– umiejętność rozwiązywania problemów technicznych
poprzez analizę przyczynowoskutkową
– prawo jazdy kat. B
– mile widziane podstawy znajomości działania aparatury MRI
oraz uprawnienia SEP do 1 kV

Zakres obowiązków:

Instalacja i serwis aparatury MRI:

– bieżący serwis i obsługa aparatury
– montaż urządzeń, uruchamianie, kalibracja
– diagnostyka uszkodzeń, naprawa
– specyfikowanie uszkodzonych części zamiennych
– prowadzenie dokumentacji serwisowej

Firma oferuje:

– atrakcyjne warunki zatrudnienia w prężnie rozwijającej się firmie

– samochód, laptop i telefon służbowy
– możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
– poznanie najnowocześniejszej aparatury MRI
– szkolenia za granicą